Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vUnbtP

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
88 50% As Good As It Gets (1997) - Jan 19, 2020
94 77% Taxi Driver (1976) - Jan 19, 2020
99 90% The Silence of the Lambs (1991) - Jan 19, 2020
80 13% Contact (1997) - Jan 19, 2020
92 63% Mars Attacks! (1996) - Jan 19, 2020
99 90% The Thing (1982) - Jan 19, 2020
85 31% The Chronicles of Riddick (2004) - Jan 19, 2020
92 63% True Grit (2010) - Jan 19, 2020
78 4% Unforgiven (1992) - Jan 19, 2020
82 22% Corpse Bride (2005) - Jan 19, 2020