Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vVg9Hg

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
93 72% Boogie Nights (1997) - Jan 18, 2020
80 31% Starship Troopers (1997) - Jan 18, 2020
80 31% The Santa Clause (1994) - Jan 18, 2020
83 50% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 18, 2020
50 4% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jan 18, 2020
95 90% The Darjeeling Limited (2007) - Jan 18, 2020
93 72% Clerks (1994) - Jan 18, 2020
85 59% Requiem for a Dream (2000) - Jan 18, 2020
95 90% Men in Black (1997) - Jan 18, 2020
60 13% Snakes on a Plane (2006) - Jan 18, 2020