Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
va5oEO

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jul 19, 2019

more Recent Ratings
85 53% District 9 (2009) - Jul 19, 2019
90 67% Seconds (1966) - Jul 19, 2019
75 32% An Inconvenient Truth (2006) - Jul 19, 2019
90 67% The Master (2012) - Jul 19, 2019
80 42% Stranger Than Fiction (2006) - Jul 19, 2019
95 85% WALL·E (2008) - Jul 19, 2019
50 3% King Arthur (2004) - Jul 19, 2019
65 21% Beowulf (2007) - Jul 19, 2019
95 85% The Descent (2005) - Jul 19, 2019
100 96% Apocalypse Now Redux (2001) - Jul 19, 2019