vag_pounder

vagpounder
Movie Buff - 326 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2010
Location: Los Angeles, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% The Lego Movie (2014) - Rated 16 May 2015
0% Midnight in Paris (2011) - Rated 10 Jul 2011
"this might literally be the worst movie I have ever seen. Magical time traveling? Come on. You would have to be a complete imbecile to like this movie."
80 35% Ghostbusters (1984) - Rated 13 Mar 2011
40 8% Club Dread (2004) - Rated 05 Oct 2010
89 55% Up in the Air (2009) - Rated 05 Oct 2010
50 12% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 05 Oct 2010
"sappy...predictable...cant believe del toro had a hand in this one.."
72 26% How to Lose Friends & Alienate People (2008) - Rated 03 Oct 2010
"blah...american film...trying to be british...fail."
89 55% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 24 Sep 2010
90 71% Dirty Harry (1971) - Rated 24 Sep 2010
70 24% The Mummy (1999) - Rated 24 Sep 2010