valechile

valechile
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2009
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 62% The Sixth Sense (1999) - Rated 26 Jul 2009
70 17% Sin City (2005) - Rated 26 Jul 2009
90 62% Mystic River (2003) - Rated 26 Jul 2009
90 62% Requiem for a Dream (2000) - Rated 26 Jul 2009
90 62% Ratatouille (2007) - Rated 26 Jul 2009
79 23% Vanilla Sky (2001) - Rated 26 Jul 2009
30 3% Nacho Libre (2006) - Rated 26 Jul 2009
80 31% Hitch (2005) - Rated 26 Jul 2009
77 20% Memento (2001) - Rated 26 Jul 2009
30 3% Gigli (2003) - Rated 26 Jul 2009