valentin.mov

valentinmov
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2016
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 89% Fargo (2014) - Rated 31 Mar 2020
93 89% Knives Out (2019) - Rated 17 Feb 2020
96 97% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 12 Sep 2019
93 89% Pulp Fiction (1994) - Rated 12 Sep 2019
76 27% The Hateful Eight (2015) - Rated 12 Sep 2019
91 72% Incendies (2010) - Rated 28 Apr 2019
60 5% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Rated 28 Apr 2019
65 10% Mulholland Drive (1999) - Rated 26 Apr 2019
85 42% Léon: The Professional (1994) - Rated 26 Apr 2019
80 33% Die Fälscher (2007) - Rated 26 Apr 2019