validestname

validestname
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 2% Love (2015) - Rated 27 Jan 2016
89 41% Rear Window (1954) - Rated 27 Jan 2016
93 85% The Lady from Shanghai (1947) - Rated 27 Jan 2016
92 68% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 24 Jan 2016
89 41% Le Samouraï (1967) - Rated 07 Jan 2016
90 54% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 03 Jan 2016
93 85% Rosemary's Baby (1968) - Rated 02 Dec 2015
91 60% If.... (1968) - Rated 29 Nov 2015
79 8% The Martian (2015) - Rated 29 Nov 2015
93 85% 12 Angry Men (1957) - Rated 29 Nov 2015