Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
valimami

Flick Fan - 33 Film Ratings

Member Since: Apr 25, 2020

Location: Romania

more Recent Ratings
Check out valimami's...
45 7% London Has Fallen (2016) - Apr 25, 2020
55 21% Frida (2002) - Apr 25, 2020
50 13% Her (2013) - Apr 25, 2020
35 1% The Platform (2019) - Apr 25, 2020
70 36% The Two Popes (2019) - Apr 25, 2020
75 45% Marriage Story (2019) - Apr 25, 2020
83 72% Knives Out (2019) - Apr 25, 2020
50 13% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Apr 25, 2020
87 83% Chernobyl (2019) - Apr 25, 2020
80 57% Crazy Rich Asians (2018) - Apr 25, 2020