Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
valnea

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Mar 24, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
100 0% The Emperor's New Groove (2000) - Mar 24, 2019
100 0% How to Train Your Dragon (2010) - Mar 24, 2019
100 0% Mulan (1998) - Mar 24, 2019
100 0% Ice Age (2002) - Mar 24, 2019
100 0% Toy Story (1995) - Mar 24, 2019
100 0% The Incredibles (2004) - Mar 24, 2019
50 0% The Hunt for Red October (1990) - Mar 24, 2019
50 0% 3:10 to Yuma (2007) - Mar 24, 2019
90 0% The Legend of Zorro (2005) - Mar 24, 2019
90 0% Happy Feet (2006) - Mar 24, 2019