vanderfina

vanderfina
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2018
Location: Boise, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: you cool man?

more Recent Ratings

80 55% Puss n' Toots (1942) - Rated 07 Aug 2018
80 55% Broad City (2014) - Rated 07 Aug 2018
85 75% Birth of a Notion (1947) - Rated 07 Aug 2018
80 55% Jerry and Jumbo (1953) - Rated 07 Aug 2018
64 17% Muppets from Space (1999) - Rated 07 Aug 2018
77 37% Cannibal! The Musical (1996) - Rated 07 Aug 2018
75 27% Kung Fu Panda (2008) - Rated 07 Aug 2018
13 2% Sausage Party (2016) - Rated 07 Aug 2018
48 12% The Simpsons Movie (2007) - Rated 07 Aug 2018
30 7% The Good Dinosaur (2015) - Rated 07 Aug 2018