vandjac

vandjac
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 44% Mission: Impossible III (2006) - Rated 07 Aug 2021
65 12% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 07 Aug 2021
84 38% Patriots Day (2016) - Rated 07 Aug 2021
75 19% Nobody (2021) - Rated 07 Aug 2021
86 51% The Suicide Squad (2021) - Rated 07 Aug 2021
0% Suicide Squad (2016) - Rated 07 Aug 2021
82 34% Kong: Skull Island (2017) - Rated 26 Mar 2021
94 72% Logan (2017) - Rated 07 Mar 2021
76 21% Deadpool (2016) - Rated 16 Feb 2021
85 44% Looper (2012) - Rated 16 Feb 2021