vangoghsear

vangoghsear
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2021
Location: Indian Creek, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% City of God (2002) - Rated 04 Jan 2023
80 57% Children of Men (2006) - Rated 04 Jan 2023
80 57% Amélie (2001) - Rated 04 Jan 2023
97 93% American Beauty (1999) - Rated 04 Jan 2023
90 81% Adaptation. (2002) - Rated 04 Jan 2023
92 86% Contact (1997) - Rated 04 Jan 2023
85 71% Mr. Brooks (2007) - Rated 02 Jan 2023
93 88% Thirteen Lives (2022) - Rated 02 Jan 2023
97 93% Gattaca (1997) - Rated 02 Jan 2023
95 89% District 9 (2009) - Rated 02 Jan 2023