vanz

vanz
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2015
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 56% The Draughtsman's Contract (1982) - Rated 12 Apr 2019
90 96% Amadeus (1984) - Rated 12 Apr 2019
52 8% Alien: Covenant (2017) - Rated 17 Jun 2017
67 39% Natural Born Killers (1994) - Rated 17 Jun 2017
95 98% The Godfather: Part II (1974) - Rated 17 Jun 2017
77 64% 12 Monkeys (1995) - Rated 17 Jun 2017
48 3% Synecdoche, New York (2008) - Rated 17 Jun 2017
67 39% The Prestige (2006) - Rated 17 Jun 2017
49 6% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 17 Jun 2017
75 56% The Others (2001) - Rated 17 Jun 2017