vardanmathur

vardanmathur
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2021
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 33% Titanic (1997) - Rated 01 Jan 2022
70 17% Now You See Me (2013) - Rated 01 Jan 2022
85 45% Mulholland Drive (2001) - Rated 01 Jan 2022
100 94% Primal Fear (1996) - Rated 01 Jan 2022
50 8% Planet of the Apes (1968) - Rated 01 Jan 2022
75 22% The Machinist (2004) - Rated 01 Jan 2022
60 12% The Game (1997) - Rated 01 Jan 2022
60 12% The Others (2001) - Rated 01 Jan 2022
70 17% Shutter Island (2010) - Rated 01 Jan 2022
80 33% The Departed (2006) - Rated 01 Jan 2022