Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vasseikon

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out vasseikon's...
75 34% Pain and Glory (2019) - Jun 27, 2020
80 72% Sleepers (1996) - Jun 13, 2020
77 48% Ford v Ferrari (2019) - May 30, 2020
78 57% Eastern Promises (2007) - May 18, 2020
77 48% A Simple Plan (1998) - May 16, 2020
80 72% Slumdog Millionaire (2008) - May 10, 2020
80 72% La belle époque (2019) - May 09, 2020
75 34% 1917 (2019) - May 03, 2020
70 13% The Invention of Lying (2009) - May 02, 2020
80 72% Tepenin Ardi (2012) - Apr 24, 2020