vassilia

vassilia
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 94% Zootopia (2016) - Rated 23 Feb 2019
99 96% Forbidden Games (1952) - Rated 23 Feb 2019
89 46% Baby Driver (2017) - Rated 29 Oct 2017
55 23% Prometheus (2012) - Rated 29 Oct 2017
93 74% Shame (2011) - Rated 29 Oct 2017
6% Melancholia (2011) - Rated 29 Oct 2017
10 12% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 29 Oct 2017
89 46% Wind River (2017) - Rated 29 Oct 2017
94 80% Straight Outta Compton (2015) - Rated 29 Oct 2017
92 69% Top of the Lake (2013) - Rated 29 Oct 2017