vbarcelos

vbarcelos
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 73% Dogville (2003) - Rated 18 Feb 2016
91 63% City of God (2002) - Rated 18 Feb 2016
57 4% Blindness (2008) - Rated 18 Feb 2016
69 13% The Barbarian Invasions (2003) - Rated 18 Feb 2016
81 33% No Country for Old Men (2007) - Rated 18 Feb 2016
82 38% Don't Look Now (1973) - Rated 18 Feb 2016
84 45% Fargo (1996) - Rated 18 Feb 2016
96 88% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 18 Feb 2016
99 96% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 18 Feb 2016
84 45% Fitzcarraldo (1982) - Rated 18 Feb 2016