vdamaceno

vdamaceno
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2018
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 79% I Saw the Devil (2010) - Rated 16 Dec 2018
92 73% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 16 Dec 2018
93 79% Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Rated 16 Dec 2018
90 57% The Man from Nowhere (2010) - Rated 16 Dec 2018
95 88% Django Unchained (2012) - Rated 16 Dec 2018
92 73% The Prestige (2006) - Rated 11 Dec 2018
90 57% Logan (2017) - Rated 11 Dec 2018
92 73% Interstellar (2014) - Rated 11 Dec 2018
96 96% Elite Squad (2007) - Rated 11 Dec 2018
95 88% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 11 Dec 2018