vedat17

vedat17
Movie Buff - 261 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2011
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 41% Blood Simple (1984) - Rated 23 Apr 2011
71 41% The Game (1997) - Rated 07 Apr 2011
83 90% Skhizein (2008) - Rated 04 Apr 2011
61 16% Problem Child 3: Junior in Love (1995) - Rated 04 Apr 2011
51 7% World Trade Center (2006) - Rated 04 Apr 2011
45 4% Romantik (2007) - Rated 04 Apr 2011
55 10% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 04 Apr 2011
77 65% G.I. Jane (1997) - Rated 03 Apr 2011
83 90% Blood Diamond (2006) - Rated 03 Apr 2011
79 76% Entrapment (1999) - Rated 03 Apr 2011