vegazen

vegazen
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: .

more Recent Ratings

90 54% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 29 Oct 2015
87 32% 12 Monkeys (1995) - Rated 29 Oct 2015
86 21% Donnie Darko (2001) - Rated 29 Oct 2015
78 6% Singles (1992) - Rated 27 Oct 2015
93 80% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 27 Oct 2015
90 54% Amores Perros (2000) - Rated 27 Oct 2015
87 32% Masumiyet (1997) - Rated 27 Oct 2015
92 71% Das Boot (1981) - Rated 27 Oct 2015
80 10% American Beauty (1999) - Rated 27 Oct 2015
87 32% Into the Wild (2007) - Rated 27 Oct 2015