veloc

veloc
Movie Buff - 420 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 34% Your Name. (2016) - Rated 29 Apr 2017
70 10% The Void (2016) - Rated 29 Apr 2017
70 10% Drive (2011) - Rated 29 Apr 2017
80 34% La La Land (2016) - Rated 21 Apr 2017
90 71% The Easy Life (1962) - Rated 19 Apr 2017
80 34% Gattaca (1997) - Rated 17 Apr 2017
80 34% Brazil (1985) - Rated 17 Apr 2017
80 34% The Great Wall (2016) - Rated 16 Apr 2017
80 34% Split (2017) - Rated 16 Apr 2017
80 34% The Visit (2015) - Rated 16 Apr 2017