Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
venividivici

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out venividivici's...
90 91% Moana (2016) - Jan 19, 2020
85 80% The Princess and the Frog (2009) - Jan 19, 2020
85 80% Mean Girls (2004) - Jan 19, 2020
80 59% Easy A (2010) - Jan 19, 2020
80 59% Jaws (1975) - Jan 19, 2020
75 35% Independence Day (1996) - Jan 19, 2020
70 18% Divergent (2014) - Jan 19, 2020
80 59% Megamind (2010) - Jan 19, 2020
75 35% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Jan 19, 2020
80 59% The Princess Diaries (2001) - Jan 19, 2020