venusinfurs0

venusinfurs0
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 1% Love Actually (2003) - Rated 27 Jul 2016
60 5% The Hours (2002) - Rated 27 Jul 2016
90 19% Frida (2002) - Rated 27 Jul 2016
50 3% 2012 (2009) - Rated 27 Jul 2016
100 65% Dope (2015) - Rated 27 Jul 2016
95 27% Bernie (2012) - Rated 27 Jul 2016
100 65% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 27 Jul 2016
95 27% Pariah (2011) - Rated 27 Jul 2016
100 65% Heathers (1989) - Rated 27 Jul 2016
100 65% Forrest Gump (1994) - Rated 27 Jul 2016