Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vequi

Flick Fan - 37 Film Ratings

Member Since: Sep 20, 2020

Location: Brazil

more Recent Ratings
90 90% Inside Out (2015) - Sep 20, 2020
88 75% Shaun of the Dead (2004) - Sep 20, 2020
80 48% Shrek (2001) - Sep 20, 2020
70 14% Kingsman: The Secret Service (2015) - Sep 20, 2020
70 14% Game Night (2018) - Sep 20, 2020
70 14% Dexter (2006) - Sep 20, 2020
80 48% The Prestige (2006) - Sep 20, 2020
70 14% Mother! (2017) - Sep 20, 2020
69 4% Stranger Things (2016) - Sep 20, 2020
88 75% Sherlock (2010) - Sep 20, 2020