Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
verdantflare

Movie Buff - 202 Film Ratings

Member Since: Aug 31, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out verdantflare's...
60 54% Roma (2018) - Sep 09, 2019
80 86% Paddington 2 (2017) - Sep 09, 2019
65 64% Paddington (2015) - Sep 09, 2019
30 17% Phantom Thread (2017) - Sep 09, 2019
80 86% Room (2015) - Sep 09, 2019
80 86% The Lego Movie (2014) - Sep 09, 2019
35 22% Manchester by the Sea (2016) - Sep 09, 2019
75 78% Dunkirk (2017) - Sep 09, 2019
40 26% First Man (2018) - Sep 09, 2019
70 71% Finding Dory (2016) - Sep 09, 2019