verosaurus88

verosaurus88
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2009
Location: Hønefoss, Norway
Age: 36
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 15% Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011) - Rated 28 Sep 2012
50 42% The Da Vinci Code (2006) - Rated 09 Sep 2012
60 52% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 09 Sep 2012
45 30% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 07 Sep 2012
80 75% Hoodwinked! (2005) - Rated 05 Sep 2012
50 42% Return of the Living Dead Part II (1988) - Rated 05 Sep 2012
45 30% Phantasm (1979) - Rated 02 Sep 2012
40 21% Blood for Dracula (1974) - Rated 26 Aug 2012
65 56% Young Frankenstein (1974) - Rated 25 Aug 2012
70 60% Stephen Lynch: Live at the El Rey (2004) - Rated 25 Aug 2012