vertu9090

vertu9090
Movie Buff - 241 Film Ratings
Member Since: 25 May 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 43% The Thing (1982) - Rated 05 Jun 2016
80 68% Nine Queens (2000) - Rated 05 Jun 2016
60 19% The French Connection (1971) - Rated 05 Jun 2016
80 68% The Gift (2015) - Rated 05 Jun 2016
90 87% The Hateful Eight (2015) - Rated 05 Jun 2016
50 6% The Guest (2014) - Rated 05 Jun 2016
60 19% Annie Hall (1977) - Rated 05 Jun 2016
40 1% Holy Motors (2012) - Rated 05 Jun 2016
60 19% Restrepo (2010) - Rated 05 Jun 2016
70 43% Boogie Nights (1997) - Rated 05 Jun 2016