vesuya

vesuya
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Father Ted (1995) - Rated 01 Mar 2019
80 74% Isle of Dogs (2018) - Rated 01 Mar 2019
70 32% American History X (1998) - Rated 01 Mar 2019
65 20% Bee Movie (2007) - Rated 01 Mar 2019
75 53% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 01 Mar 2019
80 74% The Hurt Locker (2009) - Rated 01 Mar 2019
70 32% Grizzly Man (2005) - Rated 01 Mar 2019
70 32% Dune (1984) - Rated 01 Mar 2019
60 13% The Virgin Suicides (2000) - Rated 01 Mar 2019
80 74% Billy Madison (1995) - Rated 01 Mar 2019