Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vhbeyaz

Flick Fan - 87 Film Ratings

Member Since: Oct 29, 2018

Location: Turkey

Bio: New here
more Recent Ratings
91 91% City Lights (1931) - Feb 11, 2019
86 43% Monsieur Verdoux (1947) - Feb 11, 2019
87 50% Alphaville (1965) - Feb 11, 2019
88 61% Masculin, Feminin (1966) - Feb 11, 2019
87 50% The Image Book (2018) - Feb 11, 2019
87 50% Ölümlü Dünya (2018) - Feb 10, 2019
91 91% La Dolce vita (1960) - Feb 10, 2019
86 43% I Vitelloni (1953) - Feb 07, 2019
86 43% First Name: Carmen (1983) - Feb 07, 2019
90 83% Goodbye to Language 3D (2014) - Feb 07, 2019