We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

Vi7

vi7 width="104" height="110"

Movie Buff - 282 Film Ratings

Member Since: Mar 15, 2020

more Recent Ratings

90 70% Boardwalk Empire (2010) - Mar 16, 2020
90 70% Battlestar Galactica (2004) - Mar 16, 2020
90 70% The Americans (2013) - Mar 16, 2020
90 70% The Wire (2002) - Mar 16, 2020
75 35% Westworld (2016) - Mar 16, 2020
70 30% The Walking Dead (2010) - Mar 16, 2020
80 41% Vikings (2013) - Mar 16, 2020
90 70% True Detective (2014) - Mar 16, 2020
95 81% Sherlock (2010) - Mar 16, 2020
75 35% Sense8 (2015) - Mar 16, 2020