victorhp

victorhp
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2015
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 24% Howl (2015) - Rated 13 Jul 2016
94 98% The Witch (2016) - Rated 13 Jul 2016
46 8% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 13 Jul 2016
73 64% The Ones Below (2015) - Rated 13 Jul 2016
74 69% The Gift (2015) - Rated 13 Jul 2016
59 14% The Boy (2016) - Rated 13 Jul 2016
66 33% The Harvest (2013) - Rated 13 Jul 2016
62 20% The Huntsman: Winter's War (2016) - Rated 13 Jul 2016
66 33% The Club (2015) - Rated 13 Jul 2016
65 30% Eye in the Sky (2015) - Rated 13 Jul 2016