Vidya
Bio: Tired of biased reviews. Hope this works
Recent Ratings
Check out Vidya's...
40 0% | Blue Velvet (1986) - Rated 14 Jul 2019 |
80 57% | A Cure for Wellness (2017) - Rated 10 Jun 2017 |
75 37% | Man on Fire (2004) - Rated 10 Jun 2017 |
80 57% | It Follows (2015) - Rated 10 Jun 2017 |
70 21% | Evil Dead (2013) - Rated 10 Jun 2017 |
85 76% | Burn After Reading (2008) - Rated 10 Jun 2017 |
60 9% | Into the Wild (2007) - Rated 10 Jun 2017 |
75 37% | This Means War (2012) - Rated 10 Jun 2017 |
70 21% | Equilibrium (2002) - Rated 10 Jun 2017 |
75 37% | X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 10 Jun 2017 |