viedi

viedi
Movie Buff - 321 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2009
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 98% A Beautiful Mind (2001) - Rated 01 Oct 2011
90 98% Crash (2005) - Rated 01 Oct 2011
98 99% Jurassic Park (1993) - Rated 01 Oct 2011
96 99% Léon: The Professional (1994) - Rated 01 Oct 2011
91 98% American Beauty (1999) - Rated 01 Oct 2011
100 99% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 01 Oct 2011
78 97% Fight Club (1999) - Rated 01 Oct 2011
80 97% L.A. Confidential (1997) - Rated 07 Mar 2009
54 84% The Reader (2008) - Rated 12 Feb 2009
40 52% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 12 Feb 2009