vikings55

vikings55
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% The Last Samurai (2003) - Rated 27 Mar 2017
88 61% Inception (2010) - Rated 27 Mar 2017
12 3% No Country for Old Men (2007) - Rated 27 Mar 2017
85 49% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 27 Mar 2017
72 27% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 27 Mar 2017
78 38% Avatar (2009) - Rated 27 Mar 2017
87 55% Batman Begins (2005) - Rated 27 Mar 2017
92 76% Sherlock Holmes (2009) - Rated 27 Mar 2017
89 67% Ratatouille (2007) - Rated 27 Mar 2017
70 25% Crash (2005) - Rated 27 Mar 2017