villevmakela

villevmakela
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2021
Location: Finland
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

6 Moonlight (2016) - Rated 01 Sep 2021
7 My Neighbor Totoro (1988) - Rated 01 Sep 2021
9 Rashomon (1950) - Rated 01 Sep 2021
8 The 400 Blows (1959) - Rated 01 Sep 2021
9 Three Colors: Blue (1993) - Rated 01 Sep 2021
7 The General (1926) - Rated 01 Sep 2021
9 Cinema Paradiso (1988) - Rated 01 Sep 2021
6 The Wizard of Oz (1939) - Rated 01 Sep 2021
8 The Birds (1963) - Rated 01 Sep 2021
9 Annie Hall (1977) - Rated 01 Sep 2021