vincentlegaw

vincentlegaw
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 8% Conan the Barbarian (1982) - Rated 07 Apr 2017
90 95% American Beauty (1999) - Rated 07 Apr 2017
76 37% Sicario (2015) - Rated 07 Apr 2017
50 0% Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Rated 07 Apr 2017
75 26% Ali G Indahouse (2002) - Rated 07 Apr 2017
70 12% White Men Can't Jump (1992) - Rated 07 Apr 2017
70 12% There's Something About Mary (1998) - Rated 07 Apr 2017
85 81% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 07 Apr 2017
85 81% Gladiator (2000) - Rated 07 Apr 2017
90 95% Trainspotting (1996) - Rated 07 Apr 2017