vindalu52

vindalu52
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: top directors: malick, pt anderson, wes anderson, herzog, fellini

more Recent Ratings

80 48% Sherlock (2010) - Rated 30 Jun 2016
95 79% No Country for Old Men (2007) - Rated 30 Jun 2016
98 85% There Will Be Blood (2007) - Rated 30 Jun 2016
99 92% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 30 Jun 2016
98 85% The Tree of Life (2011) - Rated 30 Jun 2016
80 48% Papillon (1973) - Rated 30 Jun 2016
90 74% The Lion King (1994) - Rated 30 Jun 2016
85 59% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 30 Jun 2016
100 98% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 30 Jun 2016
75 42% Blue Velvet (1986) - Rated 30 Jun 2016