vinny7852

vinny7852
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2022
Location: Bethpage, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Videodrome (1983) - Rated 11 Jun 2022
100 92% The Thing (1982) - Rated 11 Jun 2022
80 42% The Batman (2022) - Rated 11 Jun 2022
100 92% Logan (2017) - Rated 11 Jun 2022
80 42% Licorice Pizza (2021) - Rated 11 Jun 2022
90 73% Black Swan (2010) - Rated 11 Jun 2022
10 19% Venom (2018) - Rated 11 Jun 2022
80 42% Mandy (2018) - Rated 11 Jun 2022
90 73% John Wick (2014) - Rated 11 Jun 2022
7% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 11 Jun 2022