violetc84

violetc84
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2021
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 87% Dark Shadows (2012) - Rated 27 Jul 2021
91 75% I Am Not Okay with This (2020) - Rated 27 Jul 2021
65 20% It Chapter Two (2019) - Rated 27 Jul 2021
89 64% It (2017) - Rated 27 Jul 2021
87 55% Down a Dark Hall (2018) - Rated 27 Jul 2021
90 72% Sex Education (2019) - Rated 27 Jul 2021
34 1% Haunt (2019) - Rated 27 Jul 2021
93 83% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 27 Jul 2021
99 98% Heathers (1989) - Rated 27 Jul 2021
85 50% The Invitation (2015) - Rated 27 Jul 2021