viper13

viper13
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 42% One Night at McCool's (2001) - Rated 11 Jan 2013
100 97% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 11 Jan 2013
90 89% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 11 Jan 2013
90 89% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 11 Jan 2013
40 15% Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Rated 11 Jan 2013
80 65% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 11 Jan 2013
80 65% The Ring (2002) - Rated 11 Jan 2013
40 15% Legally Blonde (2001) - Rated 11 Jan 2013
80 65% Juno (2007) - Rated 11 Jan 2013
80 65% True Lies (1994) - Rated 11 Jan 2013