visutamil

visutamil
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2017
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: HE HE

more Recent Ratings

76 44% Up (2009) - Rated 21 Feb 2017
79 53% Toy Story (1995) - Rated 21 Feb 2017
84 76% Strangers on a Train (1951) - Rated 21 Feb 2017
73 33% Spotlight (2015) - Rated 21 Feb 2017
22 0% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 21 Feb 2017
34 4% Se7en (1995) - Rated 21 Feb 2017
72 29% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 21 Feb 2017
30 2% Psycho (1960) - Rated 21 Feb 2017
69 24% Oldboy (2003) - Rated 21 Feb 2017
60 13% Mulholland Drive (2001) - Rated 21 Feb 2017