vitto
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out vitto's...
30 1% | Suicide Squad (2016) - Rated 10 Sep 2020 |
85 75% | This Is the End (2013) - Rated 13 Apr 2020 |
90 87% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 04 Apr 2020 |
65 20% | Shaolin Soccer (2001) - Rated 04 Apr 2020 |
60 13% | The Mist (2007) - Rated 04 Apr 2020 |
85 75% | The War of the Roses (1989) - Rated 04 Apr 2020 |
75 48% | Hulk (2003) - Rated 04 Apr 2020 |
70 34% | Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 04 Apr 2020 |
70 34% | Gone with the Wind (1939) - Rated 04 Apr 2020 |
80 61% | X-Men (2000) - Rated 04 Apr 2020 |