VivaLaSam

vivalasam
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

22% Knock at the Cabin (2023) - Rated 14 May 2023
10 69% The Menu (2022) - Rated 14 May 2023
41% Don't Look Up (2021) - Rated 11 Jan 2022
10 69% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 04 Jan 2022
22% The Matrix Resurrections (2021) - Rated 28 Dec 2021
32% The Incredible Hulk (2008) - Rated 31 Aug 2020
"B-"
32% The Disaster Artist (2017) - Rated 26 Aug 2020
"B-"
11 91% Nightcrawler (2014) - Rated 26 Aug 2020
"A"
12% The Lost Boys (1987) - Rated 23 Aug 2020
"C-"
6% Suicide Squad (2016) - Rated 22 Aug 2020
"D"