vivaldybofry

vivaldybofry
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 3% Don Jon (2013) - Rated 09 Jul 2016
95 93% The Godfather (1972) - Rated 09 Jul 2016
83 53% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 09 Jul 2016
79 36% Groundhog Day (1993) - Rated 09 Jul 2016
89 81% Léon: The Professional (1994) - Rated 09 Jul 2016
95 93% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Jul 2016
73 24% The Intern (2015) - Rated 09 Jul 2016
87 70% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 09 Jul 2016
90 84% Toy Story 3 (2010) - Rated 09 Jul 2016
84 58% Catch Me If You Can (2002) - Rated 09 Jul 2016