We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
vivel.amour

Movie Buff - 456 Film Ratings

Member Since: Apr 29, 2019

Location: Kadiköy, Istanbul, Turkey

more Recent Ratings
100 96% The Swimmer (1968) - Jan 01, 2021
80 24% Kaç para kaç (1999) - Dec 21, 2020
58 3% Adam's Apples (2005) - Nov 13, 2020
70 9% Hiçbiryerde (2002) - Nov 13, 2020
79 21% Another Round (2020) - Oct 20, 2020
82 30% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Sep 06, 2020
97 83% Il Grido (1957) - Aug 19, 2020
81 27% A Vingança de Uma Mulher (2012) - Aug 14, 2020
81 27% Victoria (2015) - Aug 11, 2020
94 70% On the Silver Globe (1988) - Jul 28, 2020