vivi.g

vivig
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2018
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 57% Two Days, One Night (2014) - Rated 04 Nov 2018
86 57% Remember (2015) - Rated 04 Nov 2018
89 82% Taxi (2015) - Rated 04 Nov 2018
48 10% Happy End (2017) - Rated 04 Nov 2018
75 22% The Post (2017) - Rated 15 Sep 2018
81 33% Force Majeure (2014) - Rated 15 Sep 2018
87 68% Moonlight (2016) - Rated 15 Sep 2018
85 46% The Edge of Seventeen (2016) - Rated 15 Sep 2018
86 57% Aquarius (2016) - Rated 15 Sep 2018
81 33% The Square (2017) - Rated 15 Sep 2018