vlaalch

vlaalch
Member Since: 11 Mar 2013
Location: Moscow , Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% Hell or High Water (2016) - Rated 28 Aug 2018
85 84% Nocturnal Animals (2016) - Rated 28 Aug 2018
73 46% The Revenant (2015) - Rated 05 Mar 2016
80 70% The Machinist (2004) - Rated 05 Mar 2016
85 84% Ivan Vasilevich menyaet professiyu (1973) - Rated 04 Mar 2016
80 70% Burnt by the Sun (1994) - Rated 04 Mar 2016
82 77% Moscow Does Not Believe in Tears (1980) - Rated 04 Mar 2016
80 70% Amélie (2001) - Rated 04 Mar 2016
73 46% Filth (2014) - Rated 04 Mar 2016
30 0% Street Kings (2008) - Rated 04 Mar 2016