vladimpaler

vladimpaler
Film Freak - 879 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2009
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84% JSA: Joint Security Area (2000) - Rated 08 Jan 2024
46% Horrible Bosses (2011) - Rated 01 Dec 2020
32% The Hurt Locker (2009) - Rated 01 Dec 2020
65% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 01 Dec 2020
84% The Big Short (2015) - Rated 01 Dec 2020
84% The Revenant (2015) - Rated 01 Dec 2020
84% CM101MMXI Fundamentals (2013) - Rated 27 Sep 2016
65% Princes et princesses (2000) - Rated 26 Sep 2016
84% The Wind Will Carry Us (1999) - Rated 26 Sep 2016
65% After Hours (1985) - Rated 18 Dec 2015