vladvladsss

vladvladsss
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

33 19% The Animal (2001) - Rated 18 Nov 2015
58 46% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 18 Nov 2015
66 62% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 Nov 2015
55 38% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 18 Nov 2015
1% Gravity (2013) - Rated 18 Nov 2015
0% Twilight (2008) - Rated 18 Nov 2015
98 98% The Godfather (1972) - Rated 18 Nov 2015
34 23% Casino Royale (2006) - Rated 18 Nov 2015
67 66% Billy Madison (1995) - Rated 18 Nov 2015
88 90% American Pie Presents: The Naked Mile (2006) - Rated 18 Nov 2015