vlgaul

vlgaul
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 39% What Women Want (2000) - Rated 07 Jun 2015
80 68% All the President's Men (1976) - Rated 07 Jun 2015
85 92% Hidalgo (2004) - Rated 07 Jun 2015
80 68% Witness (1985) - Rated 07 Jun 2015
70 19% Snatch (2000) - Rated 07 Jun 2015
75 39% Rear Window (1954) - Rated 07 Jun 2015
75 39% The Deer Hunter (1978) - Rated 07 Jun 2015
80 68% A Few Good Men (1992) - Rated 07 Jun 2015
80 68% Robin Hood (2010) - Rated 07 Jun 2015
80 68% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 07 Jun 2015